WrocLove Geek Girls Carrots

ggc22_plakat

WrocLove Geek Girls Carrots

Data: 2015-03-19
Godzina: 18:00
Miejsce: Business Link Wrocław

Podczas marcowego spotkania poruszymy bardzo ważną kwestię ochrony prywatności w sieci oraz dowiemy się jak wygląda proces tworzenia gry a przede wszystkim zarabiania na nie niej
Angelika Gacek
Ekspert ds. Ochrony Informacji w Spółce z o.o. Nasza Klasa, od 2008r. zajmuje się portalem NK.pl, ochroną jego użytkowników, ich danych osobowych i prywatności, w ramach struktury firmy, jak również dbaniem o bezpieczeństwo korzystania z Internetu w Polsce, współpracując z licznymi podmiotami m.in. Rzecznikiem Praw Dziecka, Komendą Główną Policji, GIODO, Fundacją Panoptykon, Dyżurnet.pl. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla prokuratorów, policjantów i funkcjonariuszy innych służb z zakresu ochrony danych osobowych i cyberprzestępczości. Prywatnie – pasjonatka prawa, Internetu i nowych technologii.
Angelika wystąpi z prelekcją: „Co nam grozi w sieci, czyli włącz filtr, antywirusa i…myślenie.”
Grzegorz Porzucek
Absolwent UE na specjalności Zarządzania Finansami. Były product manager w NK.pl. Od 4 lat współzałożyciel i zarządzający Picadilla, wrocławskiego developera gier. W Picadilla odpowiedzialny za zarządzanie projektem, business intelligence, QA oraz zarządzanie operacyjne. W wolnym czasie przedwojenny Wrocław, historia Polski, teorie zarządzania oraz systemów ekonomicznych.
Grzegorz wystąpi z prelekcją: „Jak zrobić grę, żeby zarobić.”
Po prelekcjach tradycyjnie OpenMike i dużo wartościowego networkingu!

Oficjalna strona wydarzenia

Profil na Facebooku

Informacja dzięki: Karolina Morawska