CaseWeek

CaseWeek-baner firmy

CaseWeek

Specjaliści przeprowadzą 19 warsztatów dla studentów Politechniki Wrocławskiej

Aż 19 różnorodnych warsztatów odbędzie się w tym roku na Politechnice Wrocławskiej w ramach 6 edycji CaseWeeka. Szkolenia przeprowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży technicznej. Dla studentów będzie to niepowtarzalna okazja na wykorzystanie zdobytej na studiach wiedzy w praktyce, a najlepsi będą mogli liczyć na staże i praktyki. Rejestracja potrwa od 14 do 31 marca – liczba miejsc ograniczona.

W 8 miastach, na 10 uczelniach w szkoleniach weźmie udział ponad 2000 studentów, w 111 warsztatach. ‐ Chcemy, żeby jak największa liczba studentów miała szansę dowiedzieć się, na czym polega specyfika branży, w której kierunku się kształcą. Dzięki CaseWeekowi tysiące studentów zyska szansę na zetknięcie się z realnymi problemami postawionymi przez potencjalnych pracodawców i na lepszy start na rynku pracy — opowiada tegoroczny koordynator projektu, absolwentka Politechniki Gdańskiej, Marta Jagusztyn.

Warsztaty odbywają się w formule case study, dzięki czemu studenci mają szansę poznać praktyczne zagadnienia, z którymi dana firma spotyka się na co dzień. Mała liczba uczestników poszczególnych szkoleń gwarantuje natomiast kształcenie umiejętności miękkich jak praca w zespole i komunikacja.

W warsztatach może wziąć udział każdy student i absolwent zainteresowany tematyką. Selekcja uczestników odbywa się na podstawie wytycznych firmy organizującej szkolenie. Aby się zarejestrować, wystarczy odwiedzić stronę internetową projektu: caseweek.pl i wypełnić formularz przed 31 marca.

  • Patryk

    Byłem na tych warsztatach w zeszłym roku, są super, polecam :)