GeekWeekWro#1

logo_geekweekwro

GeekWeekWro#1

GeekWeekWro#1, czyli tydzień wypełniony technologią po raz pierwszy we Wrocławiu , 19-23 stycznia 2015r.

Między 19 a 23 stycznia 2015 odbędzie się 13 spotkań wrocławskich inicjatyw związanych z nowymi technologiami. Wydarzenie zakończy się sobotnim Hackathonem, którego tematem jest społeczeństwo, miasto i ekologia.

Podczas bardzo intensywnego tygodnia spotkań, dyskusji, prelekcji oraz rozrywki będzie można spotkać się z wybitnymi przedstawicielami branży IT, osobowościami marketingu, technologii, organizatorami darmowych spotkań, szkoleń i konferencji , a przede wszystkim dużo się nauczyć i nawiązać cenne kontakty.

Inicjatorami wydarzenia są przedstawiciele społeczności technologicznych i start-upowych Wrocławia. Eventowi partnerują: AIP, GeekWeekFest, Idea Place, Appformation, Etno Cafe, PGS Software, a sponsorami zostali SAP, Objectivity. Patronat nad wydarzeniem objęli: crossweb.pl, madeinwro.pl , dobreprogramy.pl, di24.pl oraz PTI.

Na sobotnim Hackathonie programiści, graficy, kierownicy projektów oraz specjaliści ds. marketingu, czy też kreatywni będą pracować nad rozwiązaniem pewnych problemów i stworzeniem działających aplikacji na urządzenia mobilne, desktopy i nie tylko (smartfony, tablety, telewizory, komputery, smart-watches czy inne urządzenia). Tematem wydarzenia będzie „HackWro dla miasta i społeczności”. Zakończy się on demonstracją aplikacji ocenianych przez profesjonalne jury oraz publiczność. Więcej informacji na profilu wydarzenia: https://www.facebook.com/events/982056251824163/

Każdy, kto choć trochę interesuje się nowymi technologiami lub planuje wejść w tą branżę znajdzie coś dla siebie. Spotkania są darmowe, niektóre wymagają wcześniejszej rejestracji. Pozostałe informacje znaleźć można na stronie geekweekwro.pl, na profilach fb oraz twitterze.

Ramowy program

Poniedziałek (19.01)

Wtorek (20.01)

Środa (21.01)

Czwartek (22.01)

48. Spotkanie we Wrocławiu

Thursday, Jan 22, 2015, 5:30 PM

Altkom Akademia S.A.
Plac Generała Józefa Bema 2 Wejście C Wroclaw, PL

28 SQL Folks Went

Zapraszamy serdecznie na pierwsze w tym roku spotkanie grupy PLSSUG we Wrocławiu. Długi weekend świąteczno-noworoczny już za nami, postanowienia noworoczne zrobione, a więc czas zabrać się do pracy z pełną mocą i zacząć je realizować (mam nadzieję, że i u Was nie zabrakło postanowienia do samorozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji z SQL Servera!…

Check out this Meetup →

Piątek (23.01)

Sobota (24.01)

GeekWeekWro_plakat_online